ГоловнаПерейти на головну сторінку Різне-інше Івано-Франківськ Різне Івано-Франківськ Різне-інше Івано-Франківськ

Архів оголошень: Добрий день! Потрібна допомога

Інше
Тип: Приватне
Додано: 16.06.2021 о 12:03:54
Опис пропозиції:
Ніколи не думала, що доведеться колись звертатися до людей за допомогою. Але я загрузла у борговій ямі, з якої не можу вибратися сама. Тому прошу всіх небайдужих, допомогти мені вибратися з цієї боргової ями і виплатити борг.Я в декреті маю двоє діток 2 і 3 рочки. Гроші брала спочатку як і всі(розтрочка побутової техніки з адекватною оцінкою фінансових можливостей сім'ї) проте так склалися обставини, що чоловік одного разу прийшов до дому без зарплати сказав що програв її на ставках на футбол, взяла на себе грошовий кредит щоб прожити до зарплати чоловіка. Потім все як в страшному сні, все продовжувалось, почала дізнаватись про кредити чоловіка,прострочені!, почала на себе брати ще, щоб перекрити, економила щоб сплатити(дуже економила сім'я відказалася практично від усього, тратила кошти тільки на їду) за три місяці сплатили 25тисяч боргу, я раділа що ми змогли! Та чоловік почав виносити з хати золото, спочатку обручки потім дитячі хрестики і цепочки, хотіли надіти а не має, на основі цього посварилися і зараз спільно не проживаєм!!! На даний момент маю боргу 100тисяч, на зарплату чоловіка не можу надіятись, бо там повна безвідповідальнісь! ставки по 15-20тисяч практично щодня(зарплата, мікрозайми, гроші співробітників та його батьків) Вірю в те, що є такі люди,яким небайдуже така ситуація! Так як,можливо, і я, були самі в такій ситуації!!! Дуже Вас прошу про будьяку допомогу:фінансову, надання роботи онлайн з вільним графіком, послуги безкоштовної няні(у моїх рідних проблеми із здоровям тому ні фінансово ні з дітьми не можуть допомогти), ЮРИДИЧНі послуги!!! Будь ласка, благаю, допоможіть, якщо можете. Номер моєї картки(А-банк) 5169 1573 1138 0871 Будь ласка, благаю, допоможіть.телефон 066-47-105-42Таня(дуже надіюсь на порядність тому прошу з дурними пропозиціями не звертатись) Тим хто відгукнеться і не омине стороною, наперед велике спасибі!!!
Від: Таня
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Ціну не вказано
Стан: Інше - Нові

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Добрий день! Потрібна допомога або переглянути подібні оголошення в розділі Різне-інше Івано-Франківськ. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.