Хто має право здійснювати ремонт РРО?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 10.01.2023 о 11:34:17
Опис пропозиції:
Відповідно до статті 2 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95 – ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (зі змінами та доповненнями) центр сервісного обслуговування - суб'єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87083 Хто має право здійснювати ремонт РРО? на board.if.ua переглянуто: 15 раз(и,ів)