Імпортування підакцизних товарів запорізькими компаніями додало бюджету 60 мільйонів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.07.2023 о 11:49:24
Опис пропозиції:
За перше півріччя підприємства-імпортери підакцизної продукції сплатили до державного бюджету 60 мільйонів 500 тисяч гривень акцизного податку.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у червні суб'єкти господарювання регіону спрямували 9,5 мільйона гривень акцизного податку з ввезених на територію України підакцизних товарів.
Нагадаємо, 20 липня – останній день подання декларації акцизного податку за червень. Граничний термін сплати акцизного податку за червень припадає на 31 липня.
Також зазначимо, виробники та імпортери підакцизних товарів можуть дізнатися актуальну інформацію про максимальні роздрібні ціни на вебпорталі податкової служби за посиланням: https://tax.gov.ua/cigars.

Більше роз'яснювальних та інформаційних матеріалів з питань оподаткування читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93516 Імпортування підакцизних товарів запорізькими компаніями додало бюджету 60 мільйонів гривень на board.if.ua переглянуто: 85 раз(и,ів)