it-generation

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 14.07.2023 о 11:18:35
it-generation, фото 1
Опис пропозиції:
IT-Generation - компанія, що спеціалізується на навчанні дітей в галузі інформаційних технологій. Ми віримо, що навчання дітей в цій сфері є ключовим для їх успішного майбутнього.

Наша компанія має за мету надати якісну освіту, де кожна дитина отримує можливість розвивати свої навички в програмуванні, робототехніці та інших галузях ІТ. Ми пропонуємо широкий вибір курсів, які спеціально розроблені з урахуванням інтересів та потреб дітей різних вікових груп.

Наші заняття проводяться в комфортному та дружньому середовищі, де кожен учень отримує індивідуальну увагу та підтримку від наших висококваліфікованих викладачів. Ми використовуємо сучасні методи навчання, що стимулюють активну участь дітей у процесі навчання та розвитку їх творчих здібностей.

IT-Generation прагне розкрити потенціал кожної дитини та надати їм знання та навички, які стануть основою для успіху в галузі ІТ. Ми пишаємося нашими випускниками, які досягають великих результатів та прогресують у цьому швидкозмінному технологічному світі.

Оберіть IT-Generation для вашої дитини та допоможіть їй побудувати яскраве майбутнє у сфері інформаційних технологій!
Від: Анатолий
На сайті з: 14 липня 2023 р.
Киев, Київська область
Ціна: 5000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93387 it-generation на board.if.ua переглянуто: 265 раз(и,ів)