Купити теплицю від виробника

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 30.03.2018 о 14:24:42
Купити теплицю від виробника, зображення 1
Опис пропозиції:
Рішення про покупку теплиці на сьогоднішній день стає все більш актуальним. Клімат змінюється і вирощувати овочі у відкритому ґрунті, стає все складніше. Теплиці з полікарбонату ідеальне рішення, щоб отримувати якісні врожаї. Ми пропонуємо вам теплиці з профільної квадратної ГОСТ труби 20х20 мм і 25х25мм (в залежності від величини конструкції). Каркас теплиці вкривається полімерною краскою. Ми робимо оптимальний крок дуги - 1 метр, який забезпечує високу несучу здатність теплиці і додаткову підтримку полікарбонату. Так само важливу роль грає стяжка, яка в наших теплицях знаходиться між дугами, тобто стягує їх між собою, що додає жорсткості конструкції.
Матеріал, який ми використовуємо для перекриття теплиць: стільниковий полікарбонат 4,6 і 8 мм з високим ступенем захисту від УФ., Так само є комбіновані варіанти: торці - полікарбонат, арочна частина - плівка 150мкр. Теплиці з армованої плівки так само хороший варіант, яким можна замінити теплицю з полікарбонату. Каркас теплиці покривається чохлом з армованої плівки. Плівка має світлостабілізуюче покриття, міцний і надійний матеріал, який витримує як низькі так і високі температурні перепади. У стандартній комплектації теплиці з полікарбонату шириною 2 і 3 метри йдуть 2 кватирки з доводчиками і 1 двері на приварних петлях.
Теплиці з армованої плівки так само хороший варіант, яким можна замінити теплицю з полікарбонату. Каркас теплиці покривається чохлом з армованої плівки. Плівка має світлостабілізуючі покриття, міцний і надійний матеріал, який витримує як низькі так і високі температурні перепади. У стандартній комплектації теплиці під. полікарбонату шириною 2 і 3 метри йдуть 2 кватирки з доводчиками і 1 двері на приварних петлях.
В теплиці шириною 4 метри - 2двері і 2 кватирки; Теплиця з полікарбонату шириною 5 метром має 2 двері і 4 кватирки. У теплиці з армованої плівки двері і кватирка находяться в самому чохлі. Всі теплиці нашого виробництва «Теплиця Дніпро» Ви легко можете подовжити за рахунок додаткових секцій, кратних 2м метрам. Можливе додаткове встановлення дверей і кватирок. На нашому сайті ви можете детально ознайомитись з асортиментом теплиць
За питанням придбання теплиці дзвоніть за телефонами:
067-850-70-05
095-468-02-69
Анна
Ціна: 5100 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Контакт:
Анна
Дніпро
Дніпропетровська область

Оголошення №41598 Купити теплицю від виробника на board.if.ua переглянуто: 123 раз(и,ів)