Магія. Ворожіння на Таро. Сильний чаклун, екстрасенс та маг Одеси. Маг Віктор Литовський.

Інше
Тип: Приватне
Додано: 12.09.2022 о 15:01:49
Магія. Ворожіння на Таро. Сильний чаклун, екстрасенс та маг Одеси. Маг Віктор Литовський., фото 1
Опис пропозиції:
Надання послуг у магічній сфері в Одесі та містах України (Київ, Вінниця, Умань, Дніпро, Харків, Херсон тощо). Проведення магічних ритуалів, перевірених роками від сильного одеського мага, чаклуна та екстрасенсу Віктора Литовського (Арефаїл – Хладник). Проведення онлайн прийомів вже 12 років, відео прийоми через скайп (Viber/WhatsApp)
Віктор Литовський: Учасник міжнародної битви екстрасенсів 21 сезон в Україні, лауреат Міжнародної премії Вольфа Мессінга в Україні 2018, автор карт Таро, Верховний маг культу Стародавніх Богів, Рицар ордену Династичних рицарів.
Віктор надає послуги з консультації та діагностики, передбачення, проводить ритуали з любовної магії (гармонізація відносин, остуда та присушка, цвинтарний приворот, церковний приворот, приворот на воскову ляльку, Вольт, приворот по фотокартки, чорне вінчання), зняття негативного впливу, як магічного так і фізичного, проводить ритуали по бізнес магії, магії на вдачу, грошова магія (відкриття грошових потоків, ритуали по позбавленню від конкурентів), виготовлення індивідуальних амулетів, талісманів, оберегів з дорогоцінних металів (на вдачу, здоров’я, кохання, гроші, захист тощо), навчання у школі Таро.
Контакти:
+380954988863 (Viber/WhatsApp),
+380638203003,
+380961140804
Пошта: victorlitovsky@gmail.com
Фейсбук: http://www.facebook.com/victorlitovsky
Сайт: https://www.privorot.net.ua
Від: Елена
Одесса, Одеська область
Ціну не вказано
Можливий торг
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №83671 Магія. Ворожіння на Таро. Сильний чаклун, екстрасенс та маг Одеси. Маг Віктор Литовський. на board.if.ua переглянуто: 32 раз(и,ів)