Майже шість тисяч запоріжців отримали безкоштовні електронні ключі

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.11.2022 о 15:33:58
Опис пропозиції:
У січні-жовтні 5875 громадян та представників бізнесу регіону отримали у податковій службі електронні ключі. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, спеціалісти ДПС видали 13266 кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
У жовтні до фахівців підрозділів Кваліфікованого надавача ЕДП звернулися майже двісті запоріжців.
Нагадаємо, користувачі, які мають чинні сертифікати, можуть скористатися онлайн сервісами:
– повторного, дистанційного формування сертифікатів за електронним запитом для самостійного продовження терміну дії сертифікатів на два роки;
– дистанційного формування сертифікатів для програмних РРО, що дає змогу сформувати юридичним особам сертифікати для програмних РРО.
Щоб отримати електронні довірчі послуги вперше чи якщо термін дії сертифікатів завершився, користувачу необхідно підготувати документи, з переліком яких можливо ознайомитись у розділі "Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО" на сайті Кваліфікованого надавача ЕДП (https://acskidd.gov.ua), обравши відповідну категорію, та звернутися до обраного відокремленого пункту реєстрації.

Отримуйте більше інформації на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Спілкуйся з органами ДПС дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №85357 Майже шість тисяч запоріжців отримали безкоштовні електронні ключі на board.if.ua переглянуто: 180 раз(и,ів)