Маєте заборгованість не більше 6800 гривень? Дізнайтесь, як відстрочити

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.02.2021 о 12:56:34
Опис пропозиції:
Податковий борг платників податків-фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, який станом на 01 грудня 2020 року не перевищує 6 800 гривень, може бути відстрочений до 29 грудня 2021 року за заявою платника у сумі, яка залишилася не погашеною на дату надання відстрочення.
При цьому, відстрочення надається без нарахування процентів за користування таким відстроченям та буде здійснюватися платникам, які станом на 01 грудня 2020 року мали податковий борг за усіма податками та зборами, загальна сума якого сукупно за усіма місцями обліку не перевищує 6800 гривень і залишився несплаченим станом на дату подання платником заяви до податкового органу.
Заява про відстрочення надається платником у довільній формі та якщо у платника наявний податковий борг, що обліковується у декількох територіальних органах податкової служби, то заява надається до кожного такого органу окремо.
У разі відповідності платника критеріям, визначеним Законом №1072, до ІТС вноситься графік відстрочення сплати до 29 грудня 2021 року та якщо платником погашено суму відстроченого податкового боргу у повному обсязі раніше, ніж 29 грудня 2021 року, платник подає до податкового органу заяву у довільній формі щодо скорочення терміну відстрочення.
У разі погашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу не пізніше 29 грудня 2021 року штрафні санкції та пеня, передбачені Податковим кодексом України, на такі сплачені відстрочені суми не застосовуються та не нараховуються, а застосовані (нараховані) підлягають коригуванню до нульових показників.
У випадку непогашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу до настання визначеного строку, а також у разі її погашення після 29 грудня 2021 року штрафні санкції і пеня на відстрочені суми, що залишаться непогашеними, будуть нараховуватися у загальному порядку. ГУ ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №60174 Маєте заборгованість не більше 6800 гривень? Дізнайтесь, як відстрочити на board.if.ua переглянуто: 85 раз(и,ів)