Мікро ГЕС

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 20.01.2019
Мікро ГЕС, фото 1
Опис пропозиції:
Якщо у Вас в будинку є електрика - це нормально і звично. Якщо воно генерується безкоштовно - це чудово. Якщо енергопостачання Вашого будинку автономне, і не залежить від мережі - це просто супер!

Навіть маленьке джерело чи річка можуть постійно генерувати чисту, поновлювану електроенергію, один Ват якої коштує менше ніж Ват сонячної чи вітрової. Невеликий (всього 46 см), всесезонний генератор «Поверспоут» вважається одним з самих надійних та економічно-вигідних генераторів в світі.Ви можете сміливо використовувати його для вироблення електрики, за умови, що недалеко від Вашого будинку пробігає річка, сила якої забезпечує тиск не менше 3 м (перепад висот). Компанія «Екоінновейшнз», розробник генератора, займалася розробкою та удосконаленням мікро-гідроенергетики більше 10 років, для того щоб гідрогенератори були доступними для кожного.

«Поверспоут» - найновіший, Ультраміцне мікро-гідрогенератор на основі ротора Пелтона. (У нашій галереї Ви можете побачити фотографії всіх запчастин, а також дію генератора.) Великі можливості підключення і різні версії, дозволяють встановлювати його автономно, приєднувати до мережі, або вбудовувати у вже існуючу систему генерування альтернативної енергії (сонячних батарей або вітрогенератора), звичайно ж з урахуванням наявності джерела або потоку води з перепадом від 3 метрів.
Від: Volodymyr
Ціна:
1700 у.о.
Контакт:
Volodymyr

Оголошення №13338 Мікро ГЕС на board.if.ua переглянуто: 1396 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Бізнес: