Місцеві бюджети Запорізької області отримали майже 4,8 мільярда гривень ПДФО

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.08.2023 о 15:31:10
Опис пропозиції:
За перше півріччя до місцевих бюджетів регіону надійшло 4 мільярди 781 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у червні з доходів запоріжців скарбниці громад отримали майже 1 мільярд гривень ПДФО.
Керівник податкової служби повідомив, що за шість місяців надходження податку на доходи фізичних осіб у загальних доходах місцевих бюджетів склали близько 77 відсотків.
Нагадаємо, сьогодні, 31 липня, завершується термін сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначених у річній декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та громадянами. Також цей день є граничним для сплати за червень податковим агентом податку на доходи фізичних осіб, у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку.
Крім того, 31 липня – останній день сплати за червень податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді:
– процентів на поточний або депозитний банківський рахунок;
– процентів на вклади члена кредитної спілки.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94327 Місцеві бюджети Запорізької області отримали майже 4,8 мільярда гривень ПДФО на board.if.ua переглянуто: 86 раз(и,ів)