Мийка самообслуговування Бурштин

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 07.11.2022 о 01:46:49
Мийка самообслуговування Бурштин, фото 1
Опис пропозиції:
Мийка самообслуговування під ключ Бурштин
Замовити організацію та будівництво мийки під ключ у Бурштин можете за телефонами +38 (067) 818 71 80 / +38 (099) 658 99 42 Також по них можете отримати повну консультацію щодо ведення бізнесу автомийки.

З чого починаємо роботу з організації бізнесу автомийки в місті Бурштин
1) Аналіз конкурентів у цьому напрямку
Конкуренція в даному бізнесі велика і не лише серед власників мийок самообслуговування, а й серед фірм, які організовують будівництво мийок під ключ. І тут важливо знати всі слабкі місця конкурентів, щоб отримати високий результат. Ми знаємо слабкі місця наших конкурентів і добре знаємо як налаштоване їх обладнання, чого вони не можуть або ще не знають.
2) Аналіз місцевості та планування відвідуваності Вашої майбутньої мийки самообслуговування.
Не завжди можна розраховувати на тих клієнтів, які живуть поруч. Ми проводимо аналіз вашого міста (Назва) та завжди зможемо запропонувати Вам як залучити більше людей на Вашу мийку

3) Аналіз земельної ділянки під будівництво.
Це потрібно більше для того, щоб спочатку розуміти які витрати будуть надалі на проведення комунікації та можливе посилення ґрунту. Щоб уникнути витрат через кілька років.

Чому Вам вигідно замовити мийку самообслуговування у нас?

Бурштин схожий на міста України, в яких вже точно є мийка від De-wash. Ми можемо дати вам адресу найближчої мийки самообслуговування. Ви її відвідаєте, оціните якість послуги та поспілкуєтесь з власниками.

Ще важлива перевага – це наше обладнання, ціна його від 5000 євро на один пост мийки. Виробляється обладнання в Італії за нашим технічним завданням. Бо стандартна конфігурація не повністю дає те, чого хоче кожен власник: надійність, економічність, довговічність

Також термін будівництва мийки. Ми збудуємо вам мийку в строк від 2-х до 3-х місяців.

Бізнес-план ви отримуєте із зазначенням терміну окупності. Як правило, вкладення в мийку окупаються до 2-х років. Буває і більше, але це залежить від формату мийки та інших факторів. У будь-якому випадку цю інформацію ви знатимете вже на початку нашої співпраці.

Звертайтесь і ми побудуємо вам найкращу мийку самообслуговування в Бурштин

Компанія De-wash будує мийки під ключ по всій території України з 2011 року. З 2022 року відкрито представництво у Європі. Повний супровід Вашого бізнесу від початку будівництва та протягом усього терміну співробітництва.
Від: Виталий
Бурштин, Івано-Франківська область
Ціна:
4000 EUR
Стан: Ідеальний - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №85258 Мийка самообслуговування Бурштин на board.if.ua переглянуто: 44 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Бізнес: