На підтримку української армії запоріжці перерахували майже 411 мільйонів гривень військового збору

Інше
Тип: Приватне
Додано: 16.08.2023 о 13:09:56
Опис пропозиції:
З початку року запорізькі платники податків спрямували до державного бюджету 410 мільйонів 700 тисяч гривень військового збору.
Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у липні з доходів запоріжців до бюджету сплачено майже 57 мільйонів 700 тисяч гривень військового збору.
Нагадаємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка, утримується з доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.
Висловлюємо подяку мешканцям регіону, які сумлінною працею і відповідальною сплатою податків підтримують Збройні Сили України і наближають перемогу!
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94564 На підтримку української армії запоріжці перерахували майже 411 мільйонів гривень військового збору на board.if.ua переглянуто: 96 раз(и,ів)