Надходження ПДВ від запорізького бізнесу перевищили 752 мільйони гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 24.05.2023 о 09:47:35
Опис пропозиції:
За чотири місяці запорізькі компанії і підприємці сплатили до державного бюджету 752 мільйони 300 тисяч гривень податку на додану вартість. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, за попередній місяць до бюджету надійшло 167 мільйонів гривень.
З початку року надходження ПДВ у загальних доходах держбюджету склали майже 35 відсотків.
Нагадаємо, 22 травня – останній день подання податкової декларації з податку на додану вартість за квітень 2023 року. А граничний день сплати податку на додану вартість за квітень 2023 року припадає на 30 число.
Також зазначимо, у податковій службі працюють "гарячі лінії" з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Номери територіальних органів ДПС – за посиланням: https://tax.gov.ua/others/kontakti/perelik-garyachih-liniy.

Читайте більше інформації про нарахування і сплату податків на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №91589 Надходження ПДВ від запорізького бізнесу перевищили 752 мільйони гривень на board.if.ua переглянуто: 119 раз(и,ів)