Наказ Мінфіну від 22.03.2023 р. №148: Як по-новому вказати призначення платежу?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 11.04.2023 о 10:28:27
Опис пропозиції:
Мінфін наказом від 22.03.2023 р. №148 затвердив новий Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення.
На сьогодні для заповнення реквізиту «Призначення платежу» передбачено поля:
«Код виду сплати»;
«Додаткова інформація запису»;
«Номер рахунку» (у разі сплати на єдиний рахунок, відкритий у Казначействі на ім'я ДПС);
«Сума податку» (у разі сплати на єдиний рахунок, відкритий у Казначействі на ім'я ДПС);
«Інформація про податкове повідомлення (рішення)» (у разі сплати на єдиний рахунок, відкритий у Казначействі на ім'я ДПС);
«Тип» (у разі сплати за оренду державного майна).
Під час сплати податків, митних платежів та ЄСВ, а також внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави для митниці платник у реквізиті «Призначення платежу» заповнюватиме тільки поля: «Код виду сплати» та «Додаткова інформація запису».
При цьому у полі «Код виду сплати» платник заповнює код виду сплати, визначений Переліком кодів видів сплати, які використовуються платниками, згідно з додатком 1 до цього Порядку. Зауважимо, що коди не змінилися, і під час сплати податків та ЄСВ за поточними зобов'язаннями слід застосовувати код 101.
У полі «Додаткова інформація запису» платник заповнює інформацію щодо переказу коштів у довільній формі.
Суб'єкти господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії та/або спеціального дозволу, зазначають інформацію щодо звітного (податкового) періоду, за який сплачуються податкові зобов'язання, та дозвільного документа (вид дозвільного документа, номер, дата).
У Порядку також наведені приклади заповнення реквізиту «Призначення платежу».
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №90209 Наказ Мінфіну від 22.03.2023 р. №148: Як по-новому вказати призначення платежу? на board.if.ua переглянуто: 203 раз(и,ів)