Архів оголошень: Небезпечний вантаж навчання, ADR Україна

Інше
Тип: Приватне
Додано: 03.07.2023 о 12:57:39
Небезпечний вантаж навчання, ADR Україна, фото 1
Опис пропозиції:
Навчальний центр проводить спеціальне навчання персоналу суб’єктів перевезення небезпечних вантажів – відправників, перевізників і одержувачів небезпечних вантажів (речовин і виробів).
Підготовка уповноважених, водіїв та інших працівників, які займаються класифікацією, пакуванням, нанесенням маркування чи знаків небезпеки, оформленням товаротранспортних документів, пред’явленням та прийняттям, наповнюванням та спорожнюванням цистерн, завантаженням і відвантаженням небезпечних вантажів, проводиться з використанням сучасного мультимедійного обладнання та індивідуальним підходом до кожного слухача центру.
Викладачами центру надається інформація про спеціалізовані Інтернет ресурси у сфері безпеки дорожніх перевезень небезпечних вантажів, унікальну методичну літературу та здійснюється інформаційна підтримка випускників центру
Від: Віталій Сергійович
Вінниця, Вінницька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Небезпечний вантаж навчання, ADR Україна або переглянути подібні оголошення в розділі Освіта та навчання Вінниця. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.