Оподаткування елітних авто поповнило бюджети запорізьких громад на 700 тисяч гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.05.2023 о 16:30:21
Опис пропозиції:
З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 711 тисяч гривень транспортного податку. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, найбільші суми забезпечили власники елітних авто-юридичні особи – майже 500 тисяч гривень, від фізичних осіб скарбниці отримали понад 200 тисяч гривень.
У квітні запорізькі автовласники поповнили бюджети на 228 тисяч гривень.
Нагадаємо, легкові автомобілі із середньоринковою вартістю понад 375 мінімальних зарплат та із датою випуску не більше п'яти років оподатковуються за ставкою 25 тисяч гривень на рік.
Юридичні особи самостійно розраховують і сплачують транспортний податок. А фізичним особам податкова служба надсилає до 1 липня податкове повідомлення-рішення з розрахунком податку та реквізитами. Сплатити податок необхідно упродовж 60 днів з моменту отримання ППР.

Докладно про оподаткування елітних авто читайте на вебпорталі податкової служби за лінком: https://tax.gov.ua/data/files/282441.pdf.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №91846 Оподаткування елітних авто поповнило бюджети запорізьких громад на 700 тисяч гривень на board.if.ua переглянуто: 54 раз(и,ів)