Оптовий продавець, експортер та дистрибутор білума

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 24.04.2021 о 09:46:29
Оптовий продавець, експортер та дистрибутор білума, фото 1
Опис пропозиції:
Крем-кислота Biluma Kojic виробляється компанією Galderma India Pvt Ltd. Це крем для освітлення та депігментації шкіри, який використовується для зменшення темних плям та пігментації, допомагає забезпечити світлий і рівний тон шкіри. Він також забезпечує захист від шкідливих ультрафіолетових променів сонця (UVA / UVB). Він містить активний інгредієнт дієнмітату койєвої кислоти, який є дуже ефективним.

Деталі продукту:

Фірмова назва: Крем Білума
Активний інгредієнт: диальмітат койєвої кислоти
Виробник: Galderma India Pvt Ltd
Упаковка: Упаковка з 1 тюбика

Купуйте крем Biluma оптом за оптовою вартістю

Oddway International є провідним оптовим продавцем та дистриб'ютором фармацевтичних препаратів, ми пропонуємо засоби для догляду за шкірою, включаючи кислотні креми Biluma Kojic, крем від мелаліту Форте, крем та гель Tazret Forte тощо. Ми пропонуємо найбільший вибір загальних ліків від хронічних захворювань (рак, ВІЛ / СНІД) , гепатит, артрит та ін.), лікарські засоби для жінок, медичні препарати для чоловіків та різні категорії, а також експортують у всі великі та малі країни, такі як США, Великобританія, Росія, Японія, Китай, Кенія, Гонконг, ОАЕ, В’єтнам, Франція, Філіппіни , Сінгапур, Таїланд, Австралія тощо. Якщо ви хочете замовити крем Biluma або інші засоби по догляду за шкірою або ліки, відвідайте наш веб-сайт.

Не соромтеся звертатися до нас:

sales@oddwayinternational.com
QQ: 1523458453@qq.com
Skype: Oddway2010
WeChat: Oddway2010


Важливе зауваження: Перш ніж використовувати будь-які засоби для догляду за шкірою чи ліки, спочатку проконсультуйтеся з лікарем.
Від: Oddway International
Ціну не вказано
Стан: Хороший - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Oddway International
Ukraine

Оголошення №65072 Оптовий продавець, експортер та дистрибутор білума на board.if.ua переглянуто: 23 раз(и,ів)