Оренда проектора

Інше
Тип: Приватне
Додано: 29.05.2017 о 12:05:30
Оренда проектора, зображення 1
Опис пропозиції:
Сьогодні жоден семінар, наукову конференцію, розважальний святковий концерт, весілля, корпоратив або інші західи, просто неможливо без проектора для успішного проведення. замовляйте та бутьте успішні. Оренда проектора здійснюється для всіх осіб, різних комерційних та не комерційних організацій. Найчастіше проектори в прокат використовують під час різних презентацій та тренінгів.

прокат проектора Івано-Франківськ, аренда проектора Франківськ, проектор на прокат Івано Франковск, проектоа в аренду Львов, аренда проектора Франківськ, прокат проектора Івано Франківськ, аренда проектора во Івано Франковске, прокат проектора во Франківськ, проектор в аренду Івано Франківськ, проектор на прокаторенда проектора Франківськ, проектор франківськ, оренда екрану,оренда проектора та екрану
Прокат проектора у Івано Франківську,оренда проектора у Івано Франківську,прокат проектора Франківськ,оренда проектора Франківськ,проектор на прокат Франік,проектоа в оренду франківськ,аренда проектора Фвано-Франковск,прокат проектора Івано Франківськ,аренда проектора во франківськ,прокат проектора во Франік,проектор в аренду ,проектор на прокат франківськ,проектор Івано -Франківськ,проектор.
Ціна:
60 грн/год
Контакт:
Олександр
Коновальця 34
Івано-Франківськ
Івано-Франківська область
Телефон:
+380976597893

Оголошення №31557 Оренда проектора на board.if.ua переглянуто: 353 раз(и,ів)