Паперове шоу

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 19.04.2019 о 22:33:46
Паперове шоу, зображення 1
Опис пропозиції:
Ви отримаєте просто грандіозні емоційні, найпозитивніші фото та відео.

Найяскравіша послуга сезону 2018-2019 років. Це шоу, яке не обійде жодного присутнього стороною. Неодноразово доведено, що гості будь-якого віку стають немов діти, коли навколо них літає папір. Це шоу часто, як зараз модно говорити «заходило», на корпоративні вечірки, весілля, презентації, зйомки промо відео або кліпів, великі дискотеки, навіть на театральні постановки.

Ми надаємо таку послугу власними силами, використовуючи професійні сертифіковані генератори конфеті або вітру, ніяких садових пилосмоків чи чогось переробленого під ці шоу.

На вибір є досить багато варіантів наповнювача, і від обраного наповнювача та його кількості формується ціна. Важливим моментом є той факт, що на всіх наших роботах присутня техніка безпеки, в даному випадку вогнегасники. Стандартне шоу триває 40 хв, але навіть після виконання нашої роботи воно продовжується до того часу, поки гостям вистачить сил. Додатково можемо обговорити ультрафіолет, при використанні якого папір світиться. Також професійне світло, яке, змінюючи кольори, ніби фарбує папір (дуже красиво виглядає).

Отже підсумовуючи вище сказане, якщо ви хочете на своєму святі задіяти максимальну кількість гостей і зайняти їх, це шоу стане золотою серединою.

Наш професійний підхід - це запорука вашого свята без непотрібних пригод.

У вартість входить доставка по місту Львів, монтаж та демонтаж, робота 2-х людей.

За прибирання території замовник сам на пряму домовляється з закладом.
Ціна: 5000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Контакт:
Easy Technology
Львів
Львівська область

Оголошення №42742 Паперове шоу на board.if.ua переглянуто: 66 раз(и,ів)