Пенсійний та соціальні фонди отримали від запоріжців чотири мільярди гривень єдиного внеску

Інше
Тип: Приватне
Додано: 07.06.2023 о 15:15:29
Опис пропозиції:
У січні-травні запорізькі платники податків спрямували 4 мільярди 74 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у травні запоріжці сплатили до пенсійного та соціальних фондів 846 мільйонів гривень.
Нагадаємо, 20 червня – останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за травень 2023 року роботодавцями за найманих працівників, а 28 червня – є граничним днем перерахування платежу для гірничих підприємств.
У випадку необхідності повернення єдиного внеску платнику необхідно направити заяву, до якої додається копія одного розрахункового документа (квитанції або іншого документа, згідно з яким було здійснено помилкову або надмірну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування).
Дана процедура здійснюється відповідно до Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та помилково сплачених коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.07.2021 № 417, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.09.2021 за № 1185/36807, на підставі заяви платника про повернення коштів.

Більше інформації про нарахування і сплату податків читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92096 Пенсійний та соціальні фонди отримали від запоріжців чотири мільярди гривень єдиного внеску на board.if.ua переглянуто: 146 раз(и,ів)