Перга бджолиний хліб

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 04.01.2023 о 12:27:26
Опис пропозиції:
ПЕРГА включає до свого складу амінокислоти, різні вітаміни і ферменти, які володіють антимікробними властивостями і мають високу біологічну цінність.
На відміну від пилку перга практично на сто відсотків засвоюється організмом людини і в відрізняє від меду, дуже насичена вітамінами. Перга містить вітаміни С, В1, В2, В6, Р, А, D, Е, К. У ста грамах перги міститься така кількість вітамінів, що багато хто з них перевищують добову потребу організму в кілька разів. Особливо вона багата вітаміну А і Е, тому при призначенні добової і курсової дози, слід враховувати цей факт, щоб надлишок НЕ викликав вітамінний дисбаланс і інтоксикацію.
Перга є чудовим природним анаболиком, сприяє збільшенню м'язової маси, а також допомагає відновленню після важких травм. операцій.
Калій та магній, що міститься в перзі, покращують діяльність серцевого м'яза, завдяки чому перга надає лікувальний ефект при аритмії. За счетмочегонного дії "бджолиний хліб" дає відмінний терапевтичний ефект при лікуванні гіпертонії. Перга також ефективна для профілактики інсультів, інфарктів, так як має властивість виводити з організму холестерин - основну причину цих хвороб.
Знижуючи рівень сечової кислоти в організмі, перга сприяє лікуванню подагри, запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів, набряків. Перга - це чудовий антидепресант.
Наявність йоду дозволяє використовувати пергу при лікуванні щитовидної залози.
Вміщені в перзі стерини, сприяють зміцненню кісток, що допомагає при лікуванні остеопорозу.
Вітамін А оберігає очі від втоми, роздратування і ослаблення зору, покращує адаптацію в темряві, зміцнює капіляри сітківки. Перга кращий біостимулятор при лікуванні передчасного постаріння організму, стимулює чоловічу потенцію на дуже високому рівні до глибокої старості; потужне противосклеротическое засіб.
1) перга - відмінний продукт для харчування мозкової діяльності, так як в її складі міститься 60% цукрів у формі легкої для засвоєння. Так само вона відмінно зміцнює капіляри і судини, сприятливо впливає на роботу мозку при головних болях, стресах, зниження пам'яті і перевтомі. При підготовці спортсменів до змагань, напруженої розумової робота або перевтомі за комп'ютером перга швидко відновить сили і дасть заряд для подальшої работи.2) У бджолиної перзі ферменти відіграють роль «терапевтів», оздоровлюючи ті слабкі органи, де вони просто необхідні. Наприклад це кишечник, печінка, підшлункова железа.3) Бере безпосередню лікувальну дію при імпотенції і простатитах, безплідді і загрози переривання беременності.4) Перга - прекрасний антіоксідант.5) Приводить в гармонійне дію роботу серця і судин. Так як основна причина захворювання серцево-судинної системи - це недостач калію. Калій, що знаходиться в складі перги, зміцнюється серцевий м'яз, легко засвоюється і поліпшує обмін речовин. Потрібно тільки пам'ятати про те, що засвоєння перги йде відбувається набагато краще через слину, з цього цей продукт потрібно ретельно розсмоктувати в рту.6) Завдяки високій збалансованості бджолиний хліб нормалізує роботу травного тракту, покращує апетит, нормалізує мікрофлору кишечника, володіє послаблює ефектом при запорах .7) Перга не володіє алергенними властивостями, так як бджоли зібравши пилок, обробляють її слинних залоз і посл цього вона втрачає аллергічность.8) Завдяки корисним властивостям перги поліпшується стан шкіри, попереджає поява зморшок, пергу часто застосовують у складі різних кремов.9) До складу бджолиного хліба входять стерини, які відповідають за вироблення вітаміну D, який відповідає за міцність і формування костей.10) Сприятливий лікувальну дію перга надає ендокринні залози - допомагає правильно і пропорційному розвитку дітей, плода на стадії вагітності женщіни.11) Вченими доведено, що бджолиний хліб ефективно впливає на ріст і фортеця волосся, йде перхоть.12) Чи не складно помітити що більшість довгожителів - це бджолярі, так як вживання перги позитивно впливає на обмінні процеси на стадії старенія.13) Завдяки лікувальним і корисним властивостям перги поліпшується мікроциркуляція в очному яблуці, йдуть набряки . З цього її потрібно вживати всім довго сидить за комп'ютером, при глаукомі і втоми глаз.14) Вживання бджолиного хліба не підвищує цукор в крові, завдяки чому його можуть сміливо употеблять люди, які страждають на цукровий діабет або панкреатітом.15) Корисні властивості перги підвищують імунітет і відмінно дію при відновленні сил після тривалої хвороби або операції.
Можлива доставка: Нова Пошта
Від: МАКСИМ
Днепр, Дніпропетровська область
Ціна: 250 грн.
Стан: Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №86945 Перга бджолиний хліб на board.if.ua переглянуто: 32 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Продукти харчування: