Під час війни запорізький бізнес зареєстрував більше трьох тисяч касових апаратів та програмних РРО

Інше
Тип: Приватне
Додано: 17.01.2023 о 10:48:16
Опис пропозиції:
З 24 лютого минулого року запорізькі компанії і підприємці зареєстрували 1118 реєстраторів розрахункових операцій та 2075 програмних РРО. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у грудні суб'єкти господарювання оформили у податковій службі 263 РРО "в смартфоні" і 151 класичний касовий апарат.
Нагадаємо, у разі відсутності електропостачання або інтернету між реєстратором розрахункових операцій та сервером обробки інформації ДПС, РРО має забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера після відновлення зв'язку. Також відбувається блокування проведення розрахункових операцій у разі неможливості передачі контрольно-звітної інформації до сервера обробки інформації протягом 72 годин. Блокування виконання функцій реєстратора знімається після усунення причини його виникнення.
Тобто блокування РРО відбувається у разі неможливості передачі контрольно-звітної інформації до сервера обробки інформації (відсутності електропостачання, інтернету) не раніше, ніж через 72 години. Водночас після відновлення такої можливості РРО розблоковується та накопичена інформація передається до сервера автоматично.
Більш детально про сучасне покоління реєстраторів розрахункових операцій читайте на сайті податкової служби: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87332 Під час війни запорізький бізнес зареєстрував більше трьох тисяч касових апаратів та програмних РРО на board.if.ua переглянуто: 37 раз(и,ів)