Підприємства Запорізького регіону сплатили 197 мільйонів гривень "екоподатку"

Інше
Тип: Приватне
Додано: 16.11.2020 о 09:44:09
Підприємства Запорізького регіону сплатили 197 мільйонів гривень екоподатку, фото 1
Опис пропозиції:
Надходження екологічного податку у м. Запоріжжя та області за десять місяців склали 197 мільйонів 366 тисяч гривень (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Східному управлінні Офісу ВПП ДПС).
Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, до державного бюджету підприємства сплатили 106 мільйонів 225 тисяч, до місцевих скарбниць – 91 мільйон 141 тисячу.
Майже 79 відсотків із загальної суми забезпечили суб'єкти господарювання м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 155 мільйонів 839 тисяч, за забруднення довкілля Запорізького району надійшло 18,5 мільйона, м. Запоріжжя – 9,7 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 3,2 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 3 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,2 мільйона, Вільнянського та Новомиколаївського районів – 1,4 мільйона тощо.
Нагадаємо, відповідно до бюджетного розподілу 55 відсотків "екоподатку" зараховується до державного бюджету, 45 відсотків – до спеціального фонду місцевих бюджетів.
На даний час в регіоні нараховується 2899 підприємств, установ і підприємців, які під час своєї діяльності здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або розміщують відходи на підставі спецдозволів. Ставки екологічного податку залежать від виду забруднюючих речовин або рівня небезпечності відходів.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №57873 Підприємства Запорізького регіону сплатили 197 мільйонів гривень "екоподатку" на board.if.ua переглянуто: 17 раз(и,ів)