Підприємства Запорізької області сплатили до бюджетів 856 мільйонів гривень податку на прибуток

Інше
Тип: Приватне
Додано: 17.01.2023 о 10:47:20
Опис пропозиції:
Упродовж минулого року компанії і організації регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 856 мільйонів гривень податку на прибуток.
Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, найбільші платежі спрямовано до державного бюджету – 683 мільйони гривень, до місцевих скарбниць надійшло 173 мільйони гривень.
У грудні з прибутків запорізьких підприємств бюджети отримали більше 19 мільйонів гривень.
Нагадаємо, у 2023 році застосовується оновлена податкова звітність, зокрема, нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств (наказ Міністерства фінансів України від 13.09.2022 року № 274 "Про затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств". Зміни внесено з метою приведення форми декларації до положень Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування резидентами Дія.Сіті за особливими умовами. Першим звітним періодом є 2022 календарний рік.
Детальніше про нову форму декларації читайте за посиланням:
https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/listi/2022-rik/77840.html

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87331 Підприємства Запорізької області сплатили до бюджетів 856 мільйонів гривень податку на прибуток на board.if.ua переглянуто: 226 раз(и,ів)