Пластикові піддони Dolav

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 14.01.2020 о 14:24:01
Пластикові піддони Dolav, фото 1
Опис пропозиції:
Пластикові піддони Dolav (Ізраїль) призначені для транспортування, складування, презентації товарів і матеріалів. Вашій увазі представлені практичні пластикові палети новітнього зразка - вироби зручної форми і стриманого забарвлення. Товар відрізняється високою міцністю і розрахований на термін служби не менше 10 років.
Пластикові піддони великих розмірів відливаються з пазами для механічного навантажувача. Форма профілю сприяє захопленню з усіх боків і надійному кріпленню на полозах. Також їх можна переносити вручну.
Представлені пластикові європіддони за вагою і габаритами відповідають митним стандартам перевезення вантажів по території Євросоюзу. Їх використовують для внутрішніх і імпортних поставок.
Вони з успіхом застосовуються для перевезення об'ємних товарів: будматеріалів, мішків з сипучими речовинами, промисловими виробами, продуктами харчування тощо. На платформи ставлять і закріплюють ящики і коробки, обмотуючи для фіксації плівкою. Таке кріплення замінює окремий контейнер, оскільки його досить для перевезення вантажів.
Від: Алла
Ціна: 1600 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Алла
Киев
Київська область

Оголошення №47643 Пластикові піддони Dolav на board.if.ua переглянуто: 259 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Різне: