Платні послуги у сфері охорони здоров’я. Чи обов’язкові РРО?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.02.2021 о 12:46:35
Опис пропозиції:
З 1 січня 2021 року при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров’я необхідно обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО.
РРО/ПРРО не застосовується у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування (ст. 9 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).
Якщо сімейний лікар, зареєстрований приватним підприємцем отримує кошти на власний рахунок, застосувати РРО не потрібно. ГУ ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №60171 Платні послуги у сфері охорони здоров’я. Чи обов’язкові РРО? на board.if.ua переглянуто: 64 раз(и,ів)

Нові оголошення

30 листопада 2021 08:39:06Сдаю койко-место в Киеве

Популярні оголошення

Всього
29491
оголошень(ня)