Платникам акцизного податку: чи подавати декларацію, якщо діяльність не велась?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 29.12.2021 о 11:30:48
Опис пропозиції:
Платники, визначені п. п. 212.1.15 ст.212 ПКУ (платники акцизного податку), а також платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді (п. 49.21 ст. 49 ПКУ).
Платники акцизного податку подають щомісяця не пізніше 20 числа наступного звітного (податкового) періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію з акцизного податку (п. 223.2 ст. 223 ПКУ).
Отже, платник акцизного податку, який протягом звітного періоду не провадив господарську діяльність, але має чинні (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язаний подавати Декларацію акцизного податку.
ГУ ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №75112 Платникам акцизного податку: чи подавати декларацію, якщо діяльність не велась? на board.if.ua переглянуто: 25 раз(и,ів)