Подайте заявку на продаж належним чином зареєстрованого паспорта, візи, водійських прав, ідентифікаційної картки, свідоцтва про шлюб, диплома тощо.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 18.09.2023 о 20:38:45
Подайте заявку на продаж належним чином зареєстрованого паспорта, візи, водійських прав, ідентифікаційної картки, свідоцтва про шлюб, диплома тощо., фото 1
Опис пропозиції:
Ми — група спеціалістів світового рівня, яка працює під егідою потужних міжнародних організацій із понад 50 офісами та понад 500 співробітниками в країнах по всьому світу, які спеціалізуються на виготовленні та підробці документів усіх типів і категорій. У нас є найкращі машини, обладнання та технології для виготовлення високоякісних оригінальних документів з усіх країн Європи, Азії, США, Латинської Америки, Африки та Австралії. У нас є велика мережа агентів, організацій та урядів, які спеціалізуються на проникненні в системи, щоб гарантувати, що ваші документи належним чином зареєстровані в базі даних.

WhatsApp (телефон) >>>>>>>>>>>>>>>> +16578882831
Зв'яжіться з нами за адресою >>>>>>>>>>>>>>>>>> docspasport44@gmail.com
Загальна підтримка >>>>>>>>>>>>>>>> docspasport44@gmail.com
Telegram>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> https://t.me/passportpaperworks

УВАГА! Ми робимо це, щоб допомогти людям у надзвичайних ситуаціях
Подайте заявку на продаж належним чином зареєстрованого паспорта, візи, водійських прав, ідентифікаційної картки, свідоцтва про шлюб, диплома тощо. Також є паспорти, громадянства, ID-карти, водійські права, дипломи, дипломи та сертифікати. Послуги з оформлення туристичних та ділових віз доступні жителям усіх 50 штатів США та громадянам усіх країн світу. Ми є унікальними виробниками якісних справжніх паспортів, справжніх зареєстрованих і незареєстрованих паспортів та інших документів, що підтверджують громадянство. Ми можемо гарантувати вам нове посвідчення особи, починаючи з абсолютно нового оригіналу свідоцтва про народження, ідентифікаційної картки, водійських прав, паспорта, картки соціального страхування з SSN, записів кредитної та кредитної картки, шкільних дипломів, шкільних дипломів, усе на абсолютно нове ім’я, видане і зареєстровані в державній комп’ютерній системі. Ми використовуємо високоякісне обладнання та матеріали для виготовлення справжніх та підроблених документів. Всі секретні дані оригіналу паспорта ретельно відтворюються для наших зареєстрованих і незареєстрованих документів. Ми є унікальними виробниками якісних підроблених та справжніх документів. Ми є унікальними виробниками вищевказаних документів та інших продуктів для багатьох країн, таких як: США, Австралія, Бельгія, Бразилія, Канада, Італія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ізраїль, Мексика, Нідерланди, Південна Африка, Іспанія, Великобританія, Італія , Туреччина тощо. У нас є повноцінна робоча команда партнерів, які працюють у всіх країнах світу.
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ

WhatsApp (телефон) >>>>>>>>>>>>>>>> +16578882831
Зв'яжіться з нами за адресою >>>>>>>>>>>>>>>>>> docspasport44@gmail.com
Загальна підтримка >>>>>>>>>>>>>>>> docspasport44@gmail.com
Від: Peter Hopsin
Ціну не вказано
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №95849 Подайте заявку на продаж належним чином зареєстрованого паспорта, візи, водійських прав, ідентифікаційної картки, свідоцтва про шлюб, диплома тощо. на board.if.ua переглянуто: 11 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: