Податківці застерігають запоріжців від придбання фальсифікованого алкоголю

Інше
Тип: Приватне
Додано: 28.12.2019 о 10:39:42
Податківці застерігають запоріжців від придбання фальсифікованого алкоголю, фото 1
Опис пропозиції:
Наближаються найулюбленіші зимові свята. Готуючись до приємних уїк-ендів, запоріжці активно купують підакцизні товари, у тому числі, через мережу Інтернет.
Сьогодні деякі крамниці та онлайн-магазини пропонують різноманітні алкогольні напої, справжність і якість яких викликає сумніви. А іноді вони можуть становити загрозу життю і здоров'ю споживачів. Здебільшого, така "продукція" потрапляє на продаж через контрабандні канали та виготовляється кустарним способом. Крім того, міцний алкоголь, зокрема, горілка, розлиті в тару типу "Bag-in-box" або "Tetra-Pack", апріорі є фальсифікованим.
Лише за 11 місяців податкові міліціонери Запорізької області виявили на території регіону шість "підпільних цехів" з розливу алкогольного сурогату, а із незаконного обігу було вилучено товарів підакцизної групи на суму майже 36 мільйонів гривень.
Податківці закликають запоріжців уважно обирати продукцію до новорічного столу, здійснювати покупки лише у легальних торговельних точках і мережах.Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №47367 Податківці застерігають запоріжців від придбання фальсифікованого алкоголю на board.if.ua переглянуто: 81 раз(и,ів)