Податкові борги запорізьких платників скоротились на 152 мільйони гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 24.07.2023 о 16:01:50
Опис пропозиції:
У першому півріччі платники податків регіону погасили заборгованість перед бюджетами усіх рівнів на загальну суму 152 мільйони 600 тисяч гривень.
Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, до місцевих скарбниць надійшло 95 мільйонів 200 тисяч гривень, до державного бюджету сплачено 57 мільйонів 400 тисяч гривень.
Крім того, недоїмка з єдиного внеску скоротилася на 51 мільйон 600 тисяч гривень. Зокрема, через органи Державної виконавчої служби стягнуто 3,5 мільйона гривень, списано 1,6 мільйона гривень.
Упродовж січня-червня фахівці податкової служби області направили до судових органів 303 позови про стягнення податкового боргу в сумі 81 мільйон 300 тисяч. За цей час винесено судових рішень на загальну суму майже 30 мільйонів гривень. Відповідно до норм Податкового кодексу України та рішень суду списано 869 мільйонів гривень заборгованості.
Нагадаємо, інформацію про наявність або відсутність податкового боргу можна дізнатись у приватній частині Електронного кабінету у вкладці "Стан розрахунків з бюджетом" (https://cabinet.tax.gov.ua).
Детально про погашення податкового боргу читайте за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/robota-z-pogashennya-podatkovogo-borgu.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93743 Податкові борги запорізьких платників скоротились на 152 мільйони гривень на board.if.ua переглянуто: 102 раз(и,ів)