Податкові надходження запоріжців склали понад 11 мільярдів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.08.2023 о 15:37:00
Опис пропозиції:
Протягом семи місяців представники бізнесу і мешканці регіону сплатили до бюджетів усіх рівнів 11 мільярдів 233 мільйони гривень податків і зборів. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, з цієї суми майже чотири мільярди гривень спрямовано до державного бюджету, близько семи мільярдів отримали місцеві скарбниці регіону.
Серед найбільших джерел наповнення бюджетів – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, військовий збір та податок на прибуток.
У липні запорізькі платники податків перерахували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 625 мільйонів гривень. Зокрема, до державного бюджету надійшло 553 мільйони 300 тисяч гривень, до бюджетів громад – майже 1 мільярд 72 мільйони гривень.
Висловлюємо подяку кожному запоріжцю за сумлінну сплату податків та фінансову підтримку нашої держави! Разом переможемо!
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94331 Податкові надходження запоріжців склали понад 11 мільярдів гривень на board.if.ua переглянуто: 97 раз(и,ів)