Понад 8 тисяч безкоштовних електронних ключів отримали запоріжці у податковій службі області

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.08.2023 о 15:34:40
Опис пропозиції:
Упродовж семи місяців у податковій службі регіону електронні ключі отримали 3540 запоріжців. Фахівці відділу реєстрації користувачів видали платникам 8092 безкоштовних кваліфікованих сертифікати відкритих ключів. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.
У липні за електронними ключами до запорізьких податківців звернулися 387 користувачів, вони отримали 878 кваліфікованих сертифікатів.
Нагадаємо, термін чинності електронних ключів становить не більше двох років з моменту їх формування. Але на період воєнного стану сертифікати автоматично подовжуються терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.
Згенерувати особисті ключі можливо безпосередньо у відокремлених пунктах реєстрації Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України (https://ca.tax.gov.ua/contacts) або онлайн (для зареєстрованих користувачів – https://ca.tax.gov.ua/manage-certificates).
У разі отримання електронних довірчих послуг, до закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, слід скасувати діючі кваліфіковані сертифікати відкритих ключів. Докладніше – за посиланням: https://ca.tax.gov.ua/blokuvannya.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94329 Понад 8 тисяч безкоштовних електронних ключів отримали запоріжці у податковій службі області на board.if.ua переглянуто: 83 раз(и,ів)