Порційна упаковка для фасування меду

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 11.06.2024 о 07:01:55
Порційна упаковка для фасування меду, фото 1
Опис пропозиції:
Шукаєте інноваційні варіанти упаковки для меду? Та ще й такі, які відповідатимуть цілій низці вимог? Ми готові вам допомогти.
Стіки – ідеальне рішення, адже такі невеликі пакетики, виготовлені з багатошарових матеріалів, є надійною, економічною, презентабельною та сучасною упаковкою для порційного пакування меду.
Для сфери HoReCa, кафе, ресторанів та магазинів упаковка меду у порційні стіки є зручним та комерційно вигідним варіантом. У такі пакетики мед фасується якраз у такій кількості, щоб його вистачило на використання один раз. Стіки, крім того, що мають всі необхідні якості для зберігання такого продукту, ще й презентують його: завжди є можливість брендувати стіки для меду. До того ж, стіки мають спеціальну надсічку, завдяки якій відкриття стає зручним та не потребує додатково використовувати, наприклад, ножиці.
Компанія «Джерело» - виробник упаковки з багатошарових матеріалів, який вже понад 25 років забезпечує ринок якісними пакетами різних видів: дой-пак, пакети з плоским дном flat bottom), пакети гассет та стабіло. Для кожного продукту виробник упаковки запропонує саме той варіант, що найкраще презентує та збереже товар.
Більше інформації можна знайти на сайті або ж у спеціалістів компанії. Телефонуйте!
Від: Джерело
На сайті з: 12 вересня 2022 р.
Днепр, Дніпропетровська область
Ціна: 1000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №103557 Порційна упаковка для фасування меду на board.if.ua переглянуто: 17 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Техніка, обладнання: