Працевлаштуваня в Ізраїлі

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.03.2019 о 10:14:08
Працевлаштуваня в Ізраїлі, зображення 1
Опис пропозиції:
Робота в Ізраїлі – це станом на сьогодні один з найоптимальніших варіантів щодо працевлаштуваня за кордоном.
Чим добре працевлаштування в Ізраїлі для Українців-це помірна складність оформлення документів для офіційної роботи в Ізраїлі(оформлення документів відбувається на місці в Ізраїлі на протязі 10 робочих днів).

Оформлення робочих документів для працевлаштування в Ізраїлі відтепер суттєво спрощено для громадян України, завдяки чому з'явилася прекрасна, відмінна можливість шукати роботу в Ізраїлі і працевлаштуватися.
Легальність працевлаштування в фірмі Ізраїльській та роботодавці, з якими ми співпрацюємо напряму, оформляють своїх працівників тільки на повністю легальній основі і ні як по іншому-при цьому небравши жодної передоплати в Україні за працевлаштування.
При оформленні робітника на вибрану ним вакансію в Ізраїль, здійснюється прив'язка до конкретного роботодавця, оформляються робітники через імміграційного адвоката по візі А5 — Алеф 5(без передоплати).
Дана віза дозволяє працювати іноземцям в Ізраїлі терміном від 6 місяців, з можливістю продовження до 2 ох років (3 терміну), другий термін 6 місяців , третій 12 місяців.
Візу Б1 -( B1 )ми також відкриваємо(давши запрошення), та це довга процедура оформлення для громадян з третіх країн (які не входять до Євросоюзу) та і мало видаються квоти (місця) Ізраїльським МЗС (Міністерство Закордонних Справ).
Пристойні, досить високі зарплати є в Ізраїлі. Реальний рівень зарплат для робітників без досвіду і простих різноробочих істотно вище, ніж в тій же Польщі, не кажучи вже про прибуткових (до недавніх пір) Росії і Білорусі . Комфортні кліматичні умови. Кліматичні умови оптимальні для проживання і роботи. У найхолоднішу пору року немає таких заморозків, як в наших широтах.
Необхідні документи для роботи в Ізраїлі: Закордонний паспорт, Ідентифікаційний код.
Кошти на виліт(тур). Наша компанія готова підібрати вакансії в Ізраїлі як для фахівців, так і працевлаштувати в Ізраїлі простих робітників без досвіду і випускників ВНЗ-ів. Основний напрямок наших роботодавців — це: будівельні компанії, домашній, обслуговуючий персонал. Ми можемо запропонувати вакансії для чоловіків, сімейних пар і жінок в Ізраїлі.
Спеціальності:
Малярі, плиточники, теслярі, слюсарі, гипсокартонщики;
Арматурники, а також електрики, опалубщікі; Зварювальники (бажано мати сертифікат, але є можливість працевлаштувати без сертифіката), теслі, бетонщики, муляри;
Заробітна плата в Ізраїлі залежить від конкретної вакансії,від 26 -45 шек/год.(це 7-12 $/год),в місяць від 2000-3000$.
Також монтажники, прибиральники, грузчики тощо. Харчування за свій рахунок(всередньому 100 $/місяць), проживання також(300 $/міс);
Графік роботи: 8-12 годинний робочий день, 6 днів на тиждень, за домовленістю; Контракт від 6 місяців;

Вакансії для жінок: Вимоги вік від 20-55 років; Прибиральниці, доморобітниці;
Нянечки, продавщиці, покоївки; Догляд за дітьми, людьми похилого віку, інвалідами;
Харчування за свій рахунок, проживання також(зазначено вище).
Заробітна плата в Ізраїлі залежить від конкретної вакансії,від 26 -35 шек/год.(це 7-10 $/год),в місяць від 1800-2000$.
Наша фірма можемо надати роботу в різних сферах — це працевлаштування в готелі, торгові комплекси, будівельні об'єкти, супермаркети, присутня безліч вакансій без досвіду роботи і без знання мови, робота за кордоном в Ізраїлі на 2017 / 2018 постійна.
Для оформлення на контракт до Ізраїлю вам буде потрібно паспорт, ідентифікаційний код. Україна та Ізраїль безвізова країна-але має бути ціль поїздки(туризм,лікування)-щоб впустили на таможньому контролі в країну Ізраїль. (діє безвізовий в'їзд, який вступив в силу з дев'ятого лютого 2011 року). На який термін розраховувати перебуваючи без візи в країні? Термін перебування для українців становить 90 днів протягом 6 місяців, але бувають винятки. Вам необхідно підтвердити мету візиту(мати тур) це обов»язково. Кожен випадок розглядається спецслужбами Ізраїлю. Звертайтеся, якщо вам потрібна допомога в працевлаштуванні, опишемо і розповімо більш детально. За працевлаштування іде оплата з першої зарплати один раз в кінці місяця-500 доларів з особи.
Оформлення на вакансії в Ізраїль для російськомовних є в основному у віх напрямках праці, легальне і офіційне працевлаштування в Ізраїль для українців і громадян СНД, вакансії від агентств і фірм з ліцензією на працевлаштування.
Зарплата в Ізраїлі, висока і середня для українців і громадян СНД Інформація: зібрана за статистикою роботодавців в Ізраїлі в на початку 2016 стверджує, що найвищі зарплати виплачуються працівникам, задіяним у сфері IT-індустрії (середня з / плата становить понад 25 тис ізраїльських шекелів / місяць). Найнижча оплата праці — у офіціантів і доглядальниць з домогосподарками (близько 5 тис щомісяця).
Середня зарплата в Ізраїлі 2017 року (шекелів / міс):
5863 (1555 $ доларів) — для працівників, задіяних у сфері домашнього персоналу, готельного господарства;
6480 (1722$) — у працівників в торговій, рестораній сфері; 8089(2150$) — у фахівців в будівельній сфері (зарплата у різноробочих на будівництвах в Ізраїлі, приблизно на 25% нижче);
14055 (3736 $) — для спеців фінансового і банківського сектора;
Приймати на роботу іноземців мають право роботодавці, які мають відповідну ліцензію, що видається міністерством праці і торгівлі.
На даний момент статистика запитів роботодавців показує, що найбільш затребувані в Ізраїлі професії: комірники (вантажники), різноробочі на домашні господарства, працівники клінінгових компаній, доглядальниці (догляд за людьми похилого віку) та інші працівники фізичного напрямки.
Трудовий договір в Ізраїлі — регулювання трудових відносин, контракти з роботодавцями в Ізраїлі Ізраїльські правові відносини дуже специфічні.
Це твердження абсолютно справедливо і щодо правового врегулювання трудового законодавства.
Повний супровід на території Ізраїлю,зустріч в аеропорті (документи, поселення, робота). Працевлаштовуємо без передоплати в Україні-оплата за працевлаштування здійснюється в Ізраїлі з першої зарплати один раз в кінці місяця,становить 500 дол(одноразово з зарплати).
В Україні передоплат ми неберемо.
Телефонувати +380666406854 ,+380974622759 з Пн-Пт з 10:00 до 17:00 год.
Прийомні дні для співбесіди: понеділок,середа,п'ятниця з 10:00 до 14:00 год.
м.Івано-Франківськ,
Ціна:
50000
Контакт:
робота
Івано Франківськ

Оголошення №41272 Працевлаштуваня в Ізраїлі на board.if.ua переглянуто: 162 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Робота: