Продам біг беги

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 02.11.2019 о 14:43:38
Продам біг беги, фото 1
Опис пропозиції:
БІГ БЕГ Україна
ПОЛ ТАР / POL TAR Україна .
Підприємство Пол Тар являється виробником м’яких контейнерів в Західному регіоні України
Біг беги (біг беги, МКР, big bag) – універсальний вид упаковки, успішно застосовується в різних галузях промисловості і виробництва (сільське господарство, хімічна промисловість, харчова промисловість, будівництво і тд). Ідеально підходять для зберігання і транспортування будь-яких сипучих, гранульованих, фракціонованих, кускових матеріалів, в тому числі з гострими і ріжучими краями.
Біг беги можуть бути виготовлені відповідно до конкретних побажань конкретного замовника. Можливо як одноразове так і багаторазове використання .
Верх м'якого контейнера може бути відкритим, може мати спідницю (складання) або клапан (люк) для зручності завантаження матеріалів та забезпечення подальшої додаткової герметизації, а в деяких випадках і гідроізоляції.
Дно може бути суцільним (глухим), а також оснащуватися спідницею (складанням) або клапаном (люком) для зручності вивантаження продукції. Не залежно від виду дна, будь біг біг відрізняється підвищеною стійкістю в вертикальному положенні. Можливо штабелирование біг бегів за умови їх щільного, строго вертикального розташування.
Вантажопідйомність від 500 до 1500 кілограм, місткість від 0,5 до 2 кубічних метрів. Можливо виготовлення біг бегів за індивідуальним замовленням.
Від: Володимир
Ціна: 40 грн.
Стан: Відмінний - Б/в
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Володимир
Калуш
Івано-Франківська область

Оголошення №46263 Продам біг беги на board.if.ua переглянуто: 626 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: