Архів оголошень: Продам цегляний великий будинок в с.Білозір'я

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 01.02.2020 о 17:57:49
Продам цегляний великий будинок в с.Білозір'я, фото 1
Опис пропозиції:
Продається добротний, великий, цегляний будинок в примісті Черкас за доступною ціною від власника. Розташований в мальовничому місці, де свіже соснове повітря не залишить Вас байдужим. Зручний доїзд до будинку в будь яку пору року. Крім того, поруч зупинка електрички та приміського транспорту, що значно полегшує сполучення з містом в будь кий час доби. В будинку сучасне планування - 4 кімнати + великий коридор та кладовка з котельнею, без необхідності перебудовувати. Найбільша кімната 40 кв.м. з виходом під камін, де можна реалізувати самі найсміливіші дизайнерські ідеї. В будинку цегляні перестінки і виконані "чорнові" будівельні роботи. По вулиці газ, в подвір'ї скважина, електрика з трифазною системою. Приватизована ділянка 7.2 сотих, рівної форми. Будинок знаходиться на підвищенні, що вберігає від природних катаклізмів. Наявні всі необхідні документи. Отже, якщо Ви мрієте про власний будинок з чистим повітрям і при цьому не втрачати динаміки міського життя - ТЕЛЕФОНУЙТЕ і мрія стане реальністю за бюджетні кошти.
Від: Вікторія
Черкаси, Черкаська область
Ціна: 150000 грн.
Стан: Хороший - Б/в
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Продам цегляний великий будинок в с.Білозір'я або переглянути подібні оголошення в розділі Будинки Черкаси. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.