Продаж товарів в магазині на території ринку: чи можна бути підприємцем - єдинником 1-ї групи?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.10.2020 о 13:57:41
Опис пропозиції:
До першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці (п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу):
- які не використовують працю найманих осіб;
- здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню;
- обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн гривень.
Торгове місце – це площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо.
До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства (п. 1.8 «Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них», затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 26.07.2005 № 209).
Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.
ГУ ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №56945 Продаж товарів в магазині на території ринку: чи можна бути підприємцем - єдинником 1-ї групи? на board.if.ua переглянуто: 9 раз(и,ів)