Ремонт та сервісне обслуговування хірургічного інструмента.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 16.02.2024 о 09:40:58
Ремонт та сервісне обслуговування хірургічного інструмента., фото 1
Опис пропозиції:
Інтернет-Магазин MedStock від компанії Елітмедіка надає послуги ремонту та сервісного обслуговування хірургічно інструмента.

Ремонт хірургічного інструменту є важливою складовою для забезпечення безпеки пацієнта та ефективної роботи медичного персоналу під час проведення хірургічних втручань. Наш сервісний центр, який вже не перший рік розвиває цей напрямок, співпрацює на постійній основі з такими медичними закладами: ЦІМТ, КНП №1, Діаліз, госпіталь липи, Добробут, Смарт Медікал та інші. Від яких ми отримали безліч позитивних відгуків особливо від хірургів, які відчули якісні зміни після відновлення або ж сервісного обслуговування інструмента. Саме тому наші клієнти довіряють нам свій хірургічний інструмент, оскільки ми надаємо надійний та якісний ремонт та сервісне обслуговування.

Пропонуємо відновлення різних видів хірургічного інструменту та маємо досвід у роботі з такими провідними виробниками: Asanus, Karl Storz GmbH & Co. KG, W. Lorenz Surgical, Olympus Corporation, KLS Martin, Medicor, Medtronic, Johnson & Johnson, B. Braun Melsungen AG, Stryker Corporation та інші. Повідомляємо, що відновлюється виключно хірургічний інструмент, а не обладнання чи апарати, хоча ви можете зробити запит для уточнення деталей.

Ми використовуємо сучасні технології та матеріали для ремонту хірургічного інструменту. Наші фахівці мають великий досвід роботи з хірургічним інструментом та забезпечують якісний ремонт та відновлення функціональності інструментів. Вони проходили навчання на заводі в Німеччині в центрі виробництва хірургічних інструментів в Тутлінгені та володіють необхідними знаннями та навичками для ремонту хірургічного інструменту. Майстерня обладнана сучасними інструментами приладами та станками.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування такого хірургічного інструменту:
• голкотримачі сталеві та з твердосплавною пластиною, мікро та лапароскопічні;
• ножиці сталеві, з насічою на лезах, мікро та мініінвазивні;
• дисектори;
• кістковий інструмент;
• затискачі;
• викусувачі;
• долота;
• пінцети.

Наші послуги включають три можливих етапи при оцінці робіт це — первинна обробка, повна обробка та реставрація. В ці етапи входять: заточка, відновлення лез та ріжучої кромки, полірування, видалення корозії за допомогою піскострую, шліфування, заміна деталей, відновлення та повернення до робочого стану хірургічного інструменту. Також є опції з нанесенням гравіювання, тобто підписом інструмента, і нанесенням золотого покриття. Після відновлення інструмента на нього наноситься захисна антикорозійна плівка, яка захищає поверхню інструменту від агресивного середовища та запобігає розповсюдженню корозії.
Пишіть, телефонуйте, надсилайте екземпляри на оцінку менеджеру в будь-якому месенджері.
Від: Тетяна
Київ, Київська область
Ціна: 500 грн.

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92180 Ремонт та сервісне обслуговування хірургічного інструмента. на board.if.ua переглянуто: 163 раз(и,ів)