Ремонт телефонів і планшетів, ноутбуків і комп'ютерів, принтерів та їх заправка в Дніпрі

Інше
Тип: Приватне
Додано: 25.04.2024 о 10:24:08
Ремонт телефонів і планшетів, ноутбуків і комп'ютерів, принтерів та їх заправка в Дніпрі, фото 1
Опис пропозиції:
Якісний ремонт Вашої техніки з використанням найкращих комплектуючих та з гарантією виконують саме тут. В майстерні FixDevice Ви отримаєте консультацію, дізнаєтесь точну суму ремонту та визначений термін виконання, а також БЕЗКОШТОВНУ діагностику. Майстер, вислухавши всі Ваші побажання, зможе точно підібрати комплектуючі під Ваш гаманець та під Ваші вимоги до якості деталей.
В майстерні FixDevice Ви зможете очистити забруднілі динаміки в телефоні чи планшеті, замінити роз'єм зарядки, відновити програмне забезпечення, замінити акумулятор, дисплей, сенсор, відремонтувати плату чи замінити корпусні деталі, та інше.
Також, в майстерні FixDevice можливо прискорити ноутбук чи комп'ютер, відновити видалені дані, почистити систему охолодження, відремонтувати материнську плату чи блок живлення, відремонтувати монітор, замінити роз'єми, зробити модернізацію комп'ютера, відремонтувати корпус ноутбука, замінити матрицю (дисплей) ноутбука та інше.
Майстерня знаходиться в місті Дніпро на проспекті Олександра Поля 43
тел. 050-755-36-01
web. fixdevice.com.ua
Від: Антон
Дніпро, Дніпропетровська область
Ціна: 100 грн.
Стан: Ідеальний -

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93177 Ремонт телефонів і планшетів, ноутбуків і комп'ютерів, принтерів та їх заправка в Дніпрі на board.if.ua переглянуто: 175 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: