Роман Афонов привітав запорізьких підприємців зі святом

Інше
Тип: Приватне
Додано: 04.09.2020 о 10:33:57
Опис пропозиції:
Напередодні Дня підприємця України в Запорізькій облдержадміністрації відбулося урочисте спільне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва та регіональної ради підприємців.
Кращі представники бізнес-спільноти регіону приймали привітання від керівництва органів обласної влади, Запорізького обласного союзу промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал", Торгово-промислової плати.
Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін наголосив, що представники малого і середнього бізнесу забезпечують більше половини надходжень до бюджету, лише за перше півріччя їхній внесок до скарбниць склав 55 процентів. Суб'єкти господарювання створили у регіоні 220 тисяч робочих місць. Керівник регіону підкреслив, що на сьогодні для підтримки підприємництва запроваджені державні програми, які допоможуть працювати, вирішувати поточні проблеми, зокрема, із доступністю фінансових ресурсів тощо.
Від імені депутатського корпусу регіону підприємців відзначив заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.
Зі святом представників бізнесу привітав начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов. Він наголосив, що незважаючи на непрості економічні умови, малий і середній бізнес в регіоні продовжує розвиватися, реалізовувати свої проекти. У свою чергу, податкова служба буде максимально сприяти підприємницькому середовищу. Також Роман Афонов побажав підприємцям креативних ідей, миру і здоров'я.
За сумлінне виконання податкових зобов'язань перед державою, високу податкову культуру та укріплення позитивного іміджу українського підприємництва подяками Головного управління ДПС у Запорізькій області нагороджені Євген Овсянікер – керівник ТОВ "ПЛУТОН ІС", Олексій Сніговий – директор ТОВ "ОРФЕЙ-ЗАПОРІЖЖЯ" та Ірина Водяницька – очільниця ТОВ "АЛЕКСАНДР-АГРО 2".
Також за активну підтримку і об’єднання запорізької бізнес-спільноти та укріплення позитивного іміджу українського підприємництва була відзначена громадська організація "Бізнес-союз" Порада".
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №55624 Роман Афонов привітав запорізьких підприємців зі святом на board.if.ua переглянуто: 23 раз(и,ів)