Розпашні Ворота. Навіс із металочерепиці. Ворота відкатні. Поруччя

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 03.04.2024 о 16:54:23
Розпашні Ворота. Навіс із металочерепиці. Ворота відкатні. Поруччя, фото 1
Опис пропозиції:
Розпашні ворота жалюзі з ламелей . Двостулкові ворота жалюзі з ламелей . Розпашні ворота з заповненням сендвіч-панеллю . Розпашні ворота заповнення профлистом . Відкатні ворота заповнення профлистом . Відкатні ворота жалюзі з ламелей . Відкатні ворота з заповненням сендвіч-панелями . Відкатні ворота з хвірткою. Відкатні ворота під ключ з вбудованою хвірткою. Ковані разпашні ворота із профнастила и каліткою. Ковані ворота з зовнішньою хвірткою та профнастилом. Розпашні ворота з хвірткою та профнастилом. Ковані ворота з встроєною хвірткою та профнастилом. Ковані розпашні ворота з хвірткою та профнастілом. Ковані ворота з зовнішньою хвірткою та профнастилом. Розпашні ковані ворота з хвірткою та профнастилом. Ворота з профнастилом та каліткою. Ковані ворота з профнастилом під замовлення. Ковані ворота з елементами ковки та профнастилом з каліткою. Ворота ковані з профнастилом і хвірткою. Ковані розпаші ворота з профнастилом. Ексклюзивні ковані ворота з профнастилом та кованими елементами. Навіс із металевого профілю. Дворівневий навіс. Навіс із профнастилу. Навіс для машини з металу. Монтаж навісів для автомобілів. Односхилий гараж навіс для машини. Навіс із профільованого полікарбонату. Навіс із монолітного полікарботанат. Навіс із стільникового полікарбонату. Навіс із металопрофілю. Навіси для дачі. Альтанка для дому. Арочний навіс із металопрофілю. Навіс односхилий. Односхилий навіс для автомобіля. Ворота на ділянку з навісом для машини. Навіс із дахом із металочерепиці. Навіс до будинку із профільної труби. Навіс між будинком та гаражем. Навіс для автомобіля з металопрофілю. Пристроєний навіс для автомобіля. Двосхилий навіс із профільної труби. Навіс арочний односхилий. Навіс напіварковий. Навіс двосхилий. Навіс із металочерепиці. Навіс для приватного будинку з металу. Навіс із карбонату. Навіс двосхилий з профнастилу. Ковані вуличні ліхтарі. Вироби металеві для декору. Фасади будинків з елементами кування. Ковані ліхтарі на стовпах воріт. Декор фасаду кування. Ковані вироби на стіні будинку. Художнє кування Готика. Ковані світильники на паркан. Кована поштова скринька. Поруччя для балкона в приватному будинку. Балкон над ганком. Металеві балкони в приватному будинку. Кований балкон у приватному будинку. Балкони у приватному будинку зовнішній. Огородження балкона у приватному будинку. Балкон над ганком у приватному будинку. Навісні балкони. Балкони у приватних будинках. Балконні огорожі в стилі Прованс. Навіс над терасою із поручнями. Декоративні балкони у приватному будинку. Ковані огорожі балкона у приватному будинку. Напівкруглий балкон у приватному будинку. Огородження для балкона металеві. Французький балкон з навісом. Ковані французькі балкончики для вікна. Ковані перила на веранді. Виноградна лоза французький балкончик кування. Ковані огородження балконів. Ковані перила на балкон. Поруччя на балкон. Ковані огородження балконів.
Наші ворота виготовляються на сучасному обладнанні спеціалістами нашої компанії, що гарантує швидкість і якість.
Вуличні ворота з профнастила чудово підходять для облаштування в'їзду у двір приватного будинку
Можем виготовити ворота індивідуально по розмірам замовника.
Працюємо по всій Україні. Їздимо у відрядження. Оплата можлива за б/г та готівку. Працюємо з державними компаніями, беремо участь у тендерах.
Наша спеціалізація - це виготовлення, монтаж виробів з металу. Ми пропонуємо послуги з таких видів робіт:
– Встановлення та виробництво воріт (орні, гаражні (секційні))
- Хвіртки (заводські, виготовлення за індивідуальним замовленням)
- Паркани ( металеві, ковані з полікарбонатом, комбіновані, європаркани)
- Навіси (вхідні козирки, навіси для машин)
- Швидкомонтовані будівлі, ангари, склади, магазини, ферми
Досвід роботи понад 15 років. Пропонуємо найреальніші ціни на ринку.
(068) 355-19-32, (068) 969-03-29, (097) 574-75-98
https://akabud.com.ua
Наша компанія на гугл картах https://maps.app.goo.gl/NEdw3VrZCkGnSddJ9
Від: Андрей
На сайті з: 30 вересня 2020 р.
Кривой Рог, Дніпропетровська область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №101939 Розпашні Ворота. Навіс із металочерепиці. Ворота відкатні. Поруччя на board.if.ua переглянуто: 20 раз(и,ів)

Нові оголошення

18 квітня 2024 16:24:01соя

Популярні оголошення

Всього
31599
оголошень(ня)