Спіруліна Douan містить весь необхідний людині набір мінеральних речовин.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 18.06.2017 о 07:15:02
Спіруліна Douan містить весь необхідний людині набір мінеральних речовин., фото 1
Опис пропозиції:
Пропоную справжню якісну Спіруліну в таблетках від Douan.
Спіруліна Доюань містить практично весь необхідний людині набір мінеральних речовин. Причому вони знаходяться в спіруліні в легко засвоюваній формі. Так, наприклад, залізо, життєво необхідне для кровотворної системи людини (входить до складу гемоглобіну, еритроцитів, міоглобіну м'язів і ферментів), засвоюється організмом на 60% краще, ніж у інших добавках, таких, як сульфат заліза. Прийом 4 г спіруліни Доюань в день забезпечує швидке збільшення гемоглобіну в крові. Спіруліна Доюань лікує не окремі хвороби, а організм в цілому. Це і є головна її відмінність від всіх інших медичних препаратів. Оскільки кожне окреме захворювання не є незалежним процесом, а являє собою реакцію організму на серйозні фізіологічні порушення його роботи, наприклад, обмін речовин, звичайні лікарські засоби пригнічують тільки ці симптоми, не усуваючи причину захворювання. В результаті ці захворювання приймають хронічний характер і, в свою чергу, провокують інші супутні хвороби. На відміну від них, спіруліна відновлює порушені функції організму і змушує його самостійно боротися з хворобами.
Форма випуску Спіруліни Douan: 360 таблеток по 0.25г (20 пакетів з фольги по 18 табл= 4.5 г). Детальніше про Спіруліну на сайту БиоАниОзон, Цына дййсна до 28 серпня 2016р.
Від: Анатолій
Ціна:
240
Контакт:
Анатолій
Кривий Ріг
Дніпропетровська область

Оголошення №31740 Спіруліна Douan містить весь необхідний людині набір мінеральних речовин. на board.if.ua переглянуто: 714 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Продукти харчування: