установка монтаж налаштування поставити Парктронік, камера заднього виду магнітола автозвук сигналізація

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 03.09.2022 о 12:48:55
установка монтаж налаштування поставити Парктронік, камера заднього виду магнітола автозвук сигналізація, фото 1
Опис пропозиції:
За допомогою камери заднього виду можна відстежити та зафіксувати, що відбувається позаду авто, не оглядаючись назад. Пристрій входить до стандартної комплектації багатьох сучасних моделей. Здійснити його встановлення та налаштування у Черкасах можна у наших автомайстернях. Ми виконуємо обслуговування різних марок автомобілів: Mercedes-Benz, Nissan, Daewoo, Mazda, Maserati, Mini, Pontiac, Peugeot, AlfaRomeo, MG, Audi, Alpina, Acura, BMW, Buick, BYD, ВАЗ (Lada), Volvo, Газель, GMC, GreatWall, Geely, Daimler, Dodge, Dacia, Daihatsu, DongFeng, ІЖ, Infiniti, Citroen, КАМАЗ, Cadillac, Caterham, straben.ck.ua/elektrika/ Callaway, Porsche, Renault, Rover, Saab, Suzuki, Skoda, SEAT, Subaru, SsangYong, Saturn Scion, Toyota, Tatra, Tata, УАЗ, Fiat, Форд, FAW, Hyundai, Honda, Hummer, Chrysler, Chery, ShuangHuan, Jaguar, JAC, Богдан, ЗАЗ, Volkswagen, Москвич, BAW, Kia, LandRover, Chevrolet, Jeep, ЗІЛ, Opel, Mitsubishi, Lotus, Lancia, ЛуАЗ, Lincoln, Lexus, Lifan.
Можливе встановлення та налаштування монітора із зовнішнього боку при збереженні існуючого дзеркала заднього виду. Запасний монітор – це невеликий відеоекран, що фіксується на лобовому склі аналогічно GPS. Незважаючи на те, що він займає більше місця, ніж монітори із зовнішнього боку, його набагато легше побачити, і за потреби можна легко замінити.
Запасний монітор являє собою дзеркало заднього виду, що повністю функціонує, в якому всередині встановлено невелике скло. Монітори іноді закріплюються поверх встановленого дзеркала заднього виду, але інші повністю замінюють його.
Технологія встановлення (монтажу) камери заднього виду
Щоб встановити камеру ззаду, знадобляться спліттери для монітора з роз'ємами під відео- та силові кабелі, два неізольовані дроти та відеокабель RCA.
Більшість настановних комплектів вже йдуть із цими кабелями в комплекті, але деякі виробники не включають їх у комплектацію, тоді їх потрібно буде купувати окремо.
Існують моделі камер, які використовують бездротові передавачі замість стандартних відеокабелів.
Ми здійснюємо встановлення та straben.ck.ua/elektrika налаштування камери в Черкасах, пропонуючи декілька варіантів місць для її встановлення:
Від: straben
Черкаси, Черкаська область
Ціна: 100 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №83389 установка монтаж налаштування поставити Парктронік, камера заднього виду магнітола автозвук сигналізація на board.if.ua переглянуто: 33 раз(и,ів)