В Україні посилюється боротьба з нелегальним виробництвом та обігом алкогольної продукції

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.02.2020 о 16:02:19
Опис пропозиції:
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з очільниками органів влади у регіонах щодо протидії нелегальному обігу алкогольної продукції.
Від Запорізької області участь у заході взяли голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок, в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Віталій Малий, керівництво ГУ Національної поліції в Запорізькій області, прокуратури Запорізької області, представники Державної митної служби та інших органів влади.
Як повідомив Олексій Гончарук, з 1 травня в Україні запрацює система "Електронна акцизна марка", покликана захистити споживачів від контрафактної алкогольної продукції. Ця система передбачає нанесення на марку акцизного податку для алкогольних напоїв QR-коду та штрих коду. У них будуть зашифровані реквізити марок. Запровадження таких кодів є необхідною передумовою для контролю за обігом підакцизних товарів.
Для одержання акцизних марок, перевірки сплати акцизу та звітування виробник використовуватиме Електронний кабінет платника податків. Таким чином паперових заявок на отримання марок з часом не буде.
За інформацією Уряду, протягом 2019 року з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв вартістю 154,8 мільйона гривень. Упродовж січня 2020 року вже здійснено 443 фактичні перевірки у місцях роздрібної торгівлі алкогольними напоями та встановлено 435 випадків порушення платниками податків законодавства, що регулює обіг алкогольних напоїв. За результатами перевірок до порушників застосовані фінансові санкції у розмірі 7,2 мільйона гривень.
Також в ході наради Прем'єр-міністр наголосив на активізації процесів, спрямованих на виведення трудових відносин у легальну площину, ліквідацію заборгованості по заробітній платі.Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Контакт:
Ольга
Zaporozhzhye

Оголошення №48944 В Україні посилюється боротьба з нелегальним виробництвом та обігом алкогольної продукції на board.if.ua переглянуто: 19 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Бізнес: