Від ліцензування торгівлі підакцизною продукцією скарбниці запорізьких громад отримали майже 16 мільйонів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 24.07.2023 о 16:05:29
Опис пропозиції:
Від ліцензування торгівлі підакцизною продукцією скарбниці запорізьких громад отримали майже 16 мільйонів гривень
За перше півріччя до місцевих бюджетів регіону надійшло 15 мільйонів 700 тисяч гривень плати за ліцензії на продаж підакцизних товарів. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у червні скарбниці громад отримали майже чотири мільйони гривень.
З початку року для продажу підакцизної продукції запорізьким компаніям і підприємцям видано 2310 ліцензій. Так, суб'єкти господарювання отримали 809 дозволів на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, 820 документів на право реалізації тютюнових виробів, 396 – на продаж пива, 140 – сидру тощо. Також оформлено 109 ліцензій на реалізацію та зберігання пального, продовжено термін дії 4282 дозволів та анульовано 822.
У січні-червні фахівці податкової служби області провели 663 перевірки з питань дотримання законодавства, що регулює обіг підакцизної продукції. У результаті виявлених порушень застосовані фінансові санкції на загальну суму понад чотири мільйони гривень.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93745 Від ліцензування торгівлі підакцизною продукцією скарбниці запорізьких громад отримали майже 16 мільйонів гривень на board.if.ua переглянуто: 113 раз(и,ів)