Відпустка ФОП

Інше
Тип: Приватне
Додано: 26.07.2023 о 16:13:31
Опис пропозиції:
Яким чином ФОП-платники єдиного податку інформують податкові органи про щорічну відпустку або втрату працездатності?

З метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів до контролюючого органу подається заява:
– щодо періоду щорічної відпустки – до дати початку відпустки;
– щодо терміну втрати працездатності – до 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому закінчився лікарняний (з обов'язковим додаванням витягу з ЕРЛН).
Згідно з пунктом 295.1 та 295.2 статті 295 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
Відповідно до пункту 295.5 статті 295 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої витягом з Електронного реєстру листків непрацездатності (далі – ЕРЛП), якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
Від: Катерина
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93805 Відпустка ФОП на board.if.ua переглянуто: 117 раз(и,ів)