війни запорізький бізнес зареєстрував 4746 касових апаратів та РРО в "смартфоні"

Інше
Тип: Приватне
Додано: 07.06.2023 о 15:18:02
Опис пропозиції:
Починаючи з 24 лютого запорізькі платники податків зареєстрували 4746 реєстраторів розрахункових операцій. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, суб'єкти господарювання підключили 3064 програмних РРО та 1682 класичні касові апарати.
Упродовж поточного року представники бізнесу регіону оформили у податковій службі 989 РРО в "смартфоні" та 564 звичайні РРО. Лише у квітні підключено 285 програмних ПРРО 138 реєстраторів розрахункових операцій.
Нагадаємо, презентаційні та роз'яснювальні матеріали щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій доступні у тематичному розділі вебпорталу ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/diyalnist-/podatkoviy-audit/zastosuvannya-rro-prro/.
Крім того, у розділі "Онлайн-навчання" можна ознайомитись з відповідями на актуальні запитання та інструкціями щодо використання програмних та класичних РРО: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92098 війни запорізький бізнес зареєстрував 4746 касових апаратів та РРО в "смартфоні" на board.if.ua переглянуто: 104 раз(и,ів)