Віза в США за програмою U4U. Підбір та надання соносорів. Безпечно та конфіденційно. Післяоплата!

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 05.06.2024 о 18:11:41
Віза в США за програмою U4U. Підбір та надання соносорів. Безпечно та конфіденційно. Післяоплата!, фото 1
Опис пропозиції:
Заповнення та подача всіх необхідних документів, щоб Ви швидко і безпечно переїхали до США. Форма І-134, отримання Travel Authorization.
Допомога з квитаками, вакцинами, перетином кордону, як спілкуватися з офіцером по прильоту, постійна підтримка.
Супровід та отримання документів вже на території США, щодо роботи, автомобілів, школи, садочка, медичних прививок і сертифікатів.

Пропонуємо професійно послуги щодо отримання документів для переїзду до США. Оскільки з Вами працюватимуть не тільки менеджер, а і адвокат, що додатково допомагає максимально якісно підготувати документи в кожній ситуації (наприклад співбесіда, емоційний стан).

Компаній та осіб багато, хто пропонує такі послуги,
Чому саме ми:
1. Формування довіри між Вами та нами. Оплату за послуги Ви здійснюєте протягом двох днів вже після отримання дозволу на вїзд до США, відповідно до підписаного між нами договору.
2. Повідомляємо, що для переїзду Вам також потрібні кошти на квиток на літак та кошти на оренду житла хоча б на перші 2 місяці. Ви зможете законно працювати.
3. Перед підписанням договору пояснимо як ми працюємо, які гарантії надаємо, щоб у Вас не було сумнівів в реальності отриманих документів, та не було жодного обману, яким займаються недобросовісні люди в соціальних мережах.
4. Допомагаємо в отриманні всіх необхідних документів (тобто супроводжуємо комплексно) вже на території США, бо Ваші рекомендації це наші нові клієнти.
5. Можемо надати рекомендації, контакти клієнтів що перебувають на території США, інформацію про нас в соціальних мережах. Поспілкуємося по відеозв'язку, все розкажемо та допоможемо.

Вартість послуг «під ключ» з однієї особи 2500 у.о. Терміни від 7 до 30 днів.
Супровід та отримання документів вже на території США, щодо роботи, автомобілів, школи, садочка, медичних прививок і сертифікатів.
+380686809434, whats app, viber, telegram (@youcanvisa), e-mail: youvisausa@gmail.com
Від: You Can Visa
Київ, Київська область
Ціну не вказано
Стан: Нові

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92709 Віза в США за програмою U4U. Підбір та надання соносорів. Безпечно та конфіденційно. Післяоплата! на board.if.ua переглянуто: 174 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: