VMM-найкраще зміцнення імунної системи

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 29.05.2018 о 10:29:37
VMM-найкраще зміцнення імунної системи, фото 1
Опис пропозиції:
Чудово підходить для профілактики і боротьби з грипом ГРЗ та пневмонію!

Золота медаль ім. І. І. Мечникова "За практичний внесок у зміцнення здоров'я нації", присуджена Російською академією природничих наук.

Травні формули, "молоко цнотливою матері", що містить природний антисептик, підвищує захисні сили організму, очищає лімфатичну систему, зменшує алергію, незамінна для людей з ослабленою бронхолегеневої системою. Посилює імунну систему, збільшує опірність СНІДу. Має протипухлинну і протизапальним ефектом.

У давньокитайській традиції аналогом життєвого еліксиру виступає материнське молоко. Саме воно містить масу імуномодулюючих речовин, необхідних для закладки найважливіших імунних функцій на все подальше життя. Тисячоліття тому китайські травники створили формулу, яка допомагає створити в організмі баланс, подібний балансу в організмі новонародженої дитини, її назвали "молоко цнотливою матері" або "крила матері". Народження людини східна філософія наділяла поняттям появи нового енергопотенціалу, оптимального для проходження життєвого шляху. Материнське молоко подібно еліксиру постачає новонародженої дитини колосальним набором життєво важливих компонентів, тим самим передаючи інформацію росту і розвитку, енергію і силу. Під покровом "материнського крила" дитячий організм розвивається до 6-7 років, після чого йому належить перший потужний витрата енергії життя, котра формує базу для "чоловічої" або "жіночого" начала. У цьому віці організму чекають випробування у вигляді прямого енергообміну з навколишнім простором, де головну роль буде грати імунна система, яка визначає індивідуальність організму та його здатність до виживання. Властивості і поєднання рослинних компонентів, що увійшли до складу формули VMM, оцінювалися древніми травниками як можливість естафети материнського організму на рівні особливого харчування. Тому формула набуває особливого змісту і була рекомендована в Стародавньому Китаї як можливість коригувати функції юного організму в момент старту. Древньокитайські манускрипти переконують нас, що максимальної тривалості життя і оптимального здоров'я можна досягти, тільки зміцнюючи імунітет.
Від: Світлана
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Світлана

Телефон:
0663878033

Оголошення №8895 VMM-найкраще зміцнення імунної системи на board.if.ua переглянуто: 1348 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Різне: