Внесок запорізьких платників податків до бюджетів усіх рівнів склав 9,6 мільярда гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.07.2023 о 11:50:38
Опис пропозиції:
За перше півріччя запоріжці сплатили до бюджетів усіх рівнів 9 мільярдів 608 мільйонів гривень. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, майже 65 відсотків від загальних надходжень спрямовано до місцевих скарбниць регіону, 35 відсотків перераховано до державного бюджету.
Традиційно лідерами формування дохідної частини бюджетів стали податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, єдиний податок, плата за землю, військовий збір та податок на прибуток підприємств.
У червні запорізькі платники податків поповнили бюджети на 1 мільярд 738 мільйонів гривень. Відповідно, 68 відсотків надходжень направлено до місцевих бюджетів, 32 відсотки сплачено до держбюджету.
Нагадаємо, бюджетні рахунки у територіальному розрізі розміщені на вебпорталі податкової служби за посиланням: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

Запорізькі платники податків стійко тримають економічний фронт нашого регіону. Висловлюємо подяку кожному! Разом до перемоги!
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93518 Внесок запорізьких платників податків до бюджетів усіх рівнів склав 9,6 мільярда гривень на board.if.ua переглянуто: 83 раз(и,ів)